rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Tradycyjnie w Opatowie
Odsłonięcie pomnika Kościuszki w ...
Patriotyczne spotkanie w szkole
Patriotyzm wymaga poświęceń
Szef świętokrzyskich strażaków w ...
Szpital dostanie nowy sprzęt
Święto leśnej braci
Biała sobota na Ogrodach
Pieniądze na SOR pewne na 100 pro...
Puchar pojechał do Kielc
Atrakcyjne Biegi Niepodległości
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Odsłonięcie pomnika Kościuszki w rocznicę niepodległości
12-11-2017, 10:42:56 · Powiat ostrowiecki
Uroczystości w gminie Kunów związane z 99. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości miały w tym roku wyjątkowy charakter. Delegacje prowadzone przez orkiestrę dętą przeszły uliczkami miasteczka przed pomnik Tadeusza Kościuszki. Więcej »
Patriotyczne spotkanie w szkole
12-11-2017, 10:42:18 · Powiat ostrowiecki
Gminne obchody Święta Niepodległości w Waśniowie rozpoczęły się od wizyty na cmentarzu parafialnym w Waśniowie. Tam delegacje na czele z wójtem Krzysztofem Gajewskim złożyły kwiaty na grobach poległych za Ojczyznę. Więcej »
Patriotyzm wymaga poświęceń
12-11-2017, 10:41:30 · Ostrowiec
Główne uroczystości święta niepodległości w Ostrowcu odbyły się przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego. Poprzedziły je nabożeństwo w ostrowieckiej kolegiacie, po którym delegacje i mieszkańcy miasta przeszli do Parku Miejskiego. Uczestnicy święta prowadzeni byli przez asystę konną legionistów kieleckiego ochotniczego Szwadronu Kawalerii imienia 13. Pułku Ułanów Wileńskich oraz Młodzieżową Orkiestrę Dętą pod batutą Jerzego Kłonicy, działającą przy Szkole Muzycznej I Stopnia. Więcej »
Szef świętokrzyskich strażaków w Janiku
06-11-2017, 20:55:50 · Powiat ostrowiecki
Komendant wojewódzki PSP w Kielcach odwiedził druhów z OSP w Janiku. Pochwalił zaangażowanie lokalnego samorządu w działania z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz obiecał wsparcie finansowe do rozbudowy garaży. Więcej »
Szpital dostanie nowy sprzęt
06-11-2017, 20:55:07 · Ostrowiec
Szpital Powiatowy w Ostrowcu otrzyma kolejny sprzęt za blisko 30 tys. zł. Tym razem z pomocą pospieszyły dwie fundacje, które od lat współpracują z lecznicą. Więcej »
Święto leśnej braci
06-11-2017, 20:54:23 · Powiat ostrowiecki
W piątek swoje święto obchodzili myśliwi i leśnicy. Z tej okazji pracownicy Nadleśnictwa Ostrowiec oraz przedstawiciele kilkunastu kół łowieckich spotkali się na tradycyjnym "hubertusie". Więcej »
Biała sobota na Ogrodach
06-11-2017, 20:53:43 · Ostrowiec
Blisko 300 mieszkańców osiedla Ogrody skorzystało z darmowych badań profilaktycznych, zorganizowanych w ramach "Białej soboty". Więcej »
Pieniądze na SOR pewne na 100 procent
06-11-2017, 20:53:04 · Ostrowiec
W ubiegły tygodniu informowaliśmy, że Szpital Powiatowy w Ostrowcu otrzymał blisko 6 mln zł dofinansowania do budowy nowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W piątek w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach starosta Zbigniew Duda podpisał umowę z resortem zdrowia, reprezentowanym przez wiceministra Marka Tombarkiewicza. Więcej »
Puchar pojechał do Kielc
31-10-2017, 07:17:22 · Powiat opatowski
Skanska Kielce wygrała VI Turniej Zakładów Pracy w Halową Piłkę Nożną i tym samym zgarnęła puchar Starosty Opatowskiego. Drugie miejsce zajęła ekipa Przedsiębiorców z Opatowa. Więcej »
Atrakcyjne Biegi Niepodległości
31-10-2017, 07:15:34 · Ostrowiec
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2017 to nie tylko walka o nagrody finansowe. Nie zabraknie również nagród rzeczowych, które znacząco powiększą liczbę nagrodzonych osób. Wzorem ubiegłorocznej imprezy wprowadzona została Klasyfikacja "Najszybsi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego", w której czeka aż 16 pakietów nagród - po 8 dla mężczyzn i kobiet. Więcej »
Nowoczesny SOR w ostrowieckim szpitalu
31-10-2017, 07:12:21 · Ostrowiec
Szpital Powiatowy w Ostrowcu otrzymał 6 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Zdrowia na budowę nowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Jest to największa pomoc z budżetu państwa, jaka trafiła do świętokrzyskich lecznic. Za dwa lata pacjenci będą przyjmowani w nowoczesnym, przestronnym obiekcie, który zostanie wybudowany na dziedzińcu szpitala. Warto podkreślić, że o konieczności rozbudowy SOR mówiono od kilku lat, ale dopiero teraz udało się pozyskać dofinansowanie. Więcej »
Fotogaleria


Kilka godzin dobrej zabawy w Jacentowie
Hucznie i z przytupem. Jubileusz Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”
Talenty na scenie OOKPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.