rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Dziura w chodniku
Ranni pensjonariusze
Wyjątkowo rozmowni radni
Lato w mieście dla ciekawych
Ze św. Krzysztofem na drodze
Wakacje w szkole
Latami czekają na asfalt
Kraksa w Kamiennej Górze
Księżna Elżbieta Drucka Lubecka: ...
Prawica jednoczy siły
Rolnicy zadowoleni
UWAGA:
Reklama
Reklama
Bieżące wiadomości
Ranni pensjonariusze
31-07-2014, 12:06:18 · Ostrowiec
Dwoje pensjonariuszy ostrowieckich DPS –ów trafiło do szpitala. Służby mundurowe sprawdzają okoliczności wypadków. Więcej »
Wyjątkowo rozmowni radni
31-07-2014, 09:15:54 · Powiat opatowski
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy w Opatowie, radni, szefowie jednostek samorządowych oraz zaproszeni goście byli wyjątkowo "rozmowni" podczas odczytywania sprawozdań z działalności organizacji pozarządowych, szkół i instytucji miejskich w 2013 roku. Problem w tym, że zarówno radni, jak i pozostali uczestnicy obrad nie zabierali głosu podczas merytorycznej dyskusji, tylko namiętnie rozmawiali w trakcie odczytywania sprawozdań. Więcej »
Lato w mieście dla ciekawych
31-07-2014, 08:52:02 · Ostrowiec
Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Ostrowca Dziecięcy Dom Kultury przygotował ciekawą ofertę wakacyjną. Uczestnicy trwających dwa tygodnie zajęć co dzień mogli liczyć na inne atrakcje. Były zabawy, turnieje sportowe i wiele wycieczek. Więcej »
Ze św. Krzysztofem na drodze
31-07-2014, 08:48:25 · Ostrowiec
W piątek Kościół wspominał św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Podczas nabożeństw w ostrowieckich parafiach modlono się o bezpieczeństwo na drogach i rozsądek zasiadających za kierownicą. Tradycyjnie odbyło się również święcenie pojazdów. Więcej »
Wakacje w szkole
31-07-2014, 08:46:47 · Powiat ostrowiecki
Tradycją jest, że w czasie letnich wakacji w bodzechowskich szkołach organizowane są półkolonie. W tym roku z takiej formy wypoczynku w Szewnie, Chmielowie i Sarnówku skorzystało ponad 200 dzieci. Więcej »
Latami czekają na asfalt
31-07-2014, 08:44:18 · Powiat ostrowiecki
Mieszkańcy Borii od lat czekają na wyasfaltowanie ponadkilometrowego odcinka drogi gminnej łączącej ich wieś z Maksymilianowem. Szutrowa nawierzchnia mocno daje się we znaki pieszym i zmotoryzowanym. Więcej »
Kraksa w Kamiennej Górze
30-07-2014, 19:34:34 · Powiat opatowski
Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę rano w miejscowości Kamienna Góra gmina Iwaniska. Na drodze wojewódzkiej 757 zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Więcej »
Księżna Elżbieta Drucka Lubecka: Czuję, że należę do tej ziemi. Tu mi jest naprawdę dobrze!
30-07-2014, 09:02:18 · Powiat ostrowiecki
Na początku lipca spadkobiercom księcia Franciszka Ksawerego Druckiego Lubeckiego oficjalnie przekazano pałac i kompleks parkowy w Bałtowie, który został im odebrany na mocy dekretu o reformie rolnej. Po latach nieobecności rodzina powróciła do Bałtowa, by uczcić to wydarzenie. O wrażeniach z pobytu, planach związanych z odrestaurowaniem pałacu i losach rodziny na emigracji rozmawiamy z najstarszą z żyjących córek ostatniego właściciela bałtowskich dóbr - księżną Elżbietą Drucką Lubecką de Séjournet de Rameignies. Więcej »
Prawica jednoczy siły
30-07-2014, 08:57:45 · Ostrowiec
Zdaniem przewodniczącego struktur miejskich PiS Zbigniewa Dudy po jesiennych wyborach samorządowych partia powinna być liczącym się graczem na lokalnej scenie politycznej. Więcej »
Rolnicy zadowoleni
28-07-2014, 20:15:20 · Powiat opatowski
Rolnicy z gminy Ożarów są bardzo zadowoleni z komasacji gruntów, która ułatwiła im pracę na roli, znacznie obniżyła koszty uprawy gruntu. Cieszą się też z nowych i szerokich dróg dojazdowych do pól. Więcej »
GCI pomaga, uczy, rozwija
28-07-2014, 20:14:13 · Powiat ostrowiecki
W Gminnym Centrum Informacji w Kunowie odbyło się kolejne szkolenie. Tym razem 12 bezrobotnych pań z powiatu ostrowieckiego rozwija zdolności artystyczne, wyczarowując przepiękne kompozycje kwiatowe. Więcej »
Fotogaleria


Jubileusz OSP Janik
Zabawa na "waśniowskich błoniach"
Niezapomniane Dni OżarowaPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Markowska zagrała na weselu...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Reklama

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.