rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Powalczą o fotele radnych
Kandydaci już znani
Uwaga - objazd
Komitety grały nieetycznie
Susz w kremie
Banery ofiarą kampanii?
Z promilami wiózł pasażerów
Płonął dom
Patriotyczna ceremonia
Kandydaci do Rady Powiatu Ostrowi...
Potencjalni burmistrzowie i wójtowie
UWAGA:
Reklama
Reklama
Bieżące wiadomości
Kandydaci już znani
19-10-2014, 12:07:21 · Powiat opatowski
Do piątku do północy komitety wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów i burmistrzów. Na terenie powiatu opatowskiego niezwykle ciekawie zapowiada się walką o fotel wójta Tarłowa, gdzie o to stanowisko obędzie rywalizowało pięciu kandydatów. W Wojciechowicach konkurenta nie ma obecny wójt, który ubiega się o reelekcje. W Sadowiu, Lipniku i Baćkowicach wójt zostanie wybrany na pewno w pierwszej turze, ponieważ w tych gminach kandyduje tylko po dwóch kandydatów. Więcej »
Powiat ostrowiecki
19-10-2014, 12:05:25 · Powiat ostrowiecki
W związku z trwającą rozbudową drogi wojewódzkiej nr 755 Ostrowiec Świętokrzyski - Ożarów, etap 1. oraz planowanym wykonaniem warstwy ścieralnej SMA na odcinku od ulicy Cegielnianej w Bodzechowie do miasta Ćmielów w dniach 20.10.2014 do 22.10.2014 ww. wymieniony odcinek drogi zostanie zamknięty dla ruchu. Objazd wytyczony będzie przez: miasto Ćmielów - ul. Zamkowa, Rudę Kościelną, Magonie, Ostrowiec Świętokrzyski - ul. Samsonowicza, ul. Zygmuntówka (węzeł drogowy Brezelia). Więcej »
Komitety grały nieetycznie
14-10-2014, 10:10:02 · Bez kategorii
Niektóre komitety wyborcze wymagały od potencjalnych kandydatów do obwodowych komisji wyborczych list poparcia dla osób zamierzających startować do sejmiku wojewódzkiego w Kielcach. Tylko pod tym warunkiem osoby, które chcą zasiadać w obwodowych komisjach wyborczych, mogą liczyć na zgłoszenie ich kandydatury i możliwość zarobienia minimum 300 zł. Wiele osób traktuje to jako swego rodzaju szantaż. Więcej »
Susz w kremie
14-10-2014, 10:06:36 · Powiat opatowski
Opatowscy policjanci zatrzymali 16 - letnią dziewczynę i jej 17- letniego kolegę, mieszkańców gminy Opatów. Przy nieletniej mundurowi znaleźli narkotyki. Teraz zajmie się nią sąd rodzinny Więcej »
Banery ofiarą kampanii?
14-10-2014, 10:03:44 · Powiat opatowski
Brzytwą, nożem, nożyczkami lub innym ostrym narzędziem nieznany sprawca zniszczył banery wyborcze obecnego burmistrza Opatowa Andrzeja Chanieckiego, który ubiega się o reelekcję. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Więcej »
Z promilami wiózł pasażerów
13-10-2014, 10:41:48 · Ostrowiec
W sobotę wieczorem policjanci z Ostrowca otrzymali informację, że kierowca autobusu jadącego z Ostrowca do Kielc najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Niestety, informacja się potwierdziła. Więcej »
Płonął dom
11-10-2014, 16:36:28 · Ostrowiec
Dwa zastępy ostrowieckich strażaków gasiło pożar w domu jednorodzinnym przy Kolonia Robotnicza w Ostrowcu Św. Więcej »
Patriotyczna ceremonia
11-10-2014, 16:34:51 · Powiat opatowski
W miniony czwartek na Rynku Wolności w Ożarowie dokonano odsłonięcia Pomnika Niepodległościowego upamiętniającego 100 rocznicę nadania nominacji oficerskich I Pułkowi Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego. Historyczne obchody poprzedziła uroczysta msza święta w intencji ojczyzny w kościele p.w. św. Stanisław Bp. Męczennika w Ożarowie, celebrowana przez ks. prałata Stanisława Szczerka. Więcej »
Kandydaci do Rady Powiatu Ostrowieckiego
09-10-2014, 10:44:40 · Powiat ostrowiecki
Podajemy kandydatów do Rady Powiatu Ostrowieckiego. Więcej »
Potencjalni burmistrzowie i wójtowie
07-10-2014, 17:57:51 · Powiat opatowski
Nie jest wykluczone, że Polskie Stronnictwo Ludowe wystawi kandydata na stanowisko burmistrza Opatowa - zapowiada Krystyna Wieczorek, wiceprezes zarządu powiatowego PSL. Jednak jak na razie pewniakami w ubieganiu się o fotel burmistrza są Krystyna Kielisz, Tomasz Staniek, Andrzej Chaniecki i Dariusz Janik. Więcej »
Zabawa w brudnym bajorku
07-10-2014, 17:56:55 · Ostrowiec
Korzystając z ostatnich ciepłych dni w tym roku, także dzieci mieszkające w blokach socjalnych na Gutwinie czerpią radość z zabawy. Ich igraszki na świeżym powietrzu odbiegają znacznie od zabaw, jakimi raczą się ich rówieśnicy mieszkający w osiedlach mieszkaniowych, nie mówiąc już o tych, którzy żyją w domach prywatnych. Krótki pobyt przed blokiem na Gutwinie cofa nas w czasie o dobrych kilkadziesiąt lat. Trudno uwierzyć, że takie miejsca do zabawy dla dzieci jeszcze można spotkać, że coś takiego jeszcze istnieje w 70- tysięcznym mieście aspirującym do miana ośrodka przemysłowego, kulturalnego i sportowego. Więcej »
Fotogaleria


Zabawa w Borii
Chwała zwyciężonym
Jubileusz OSP JanikReklama
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Markowska zagrała na weselu...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane
taxi biała podlaska
Samochody używane z Niemiec

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.