rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Burzliwa sesja w Wojciechowicach
H. Satur odszedł na emeryturę
Nowa wieża na kościele w Denkowie
Magicznie w nowy rok szkolny
Rodzinnie pożegnali wakacje w Oża...
Na sportowo powitali jesień
Starostwo zabiega o szybki remont...
Kunów dostał pieniądze na szkołę
Przedsiębiorcy garną się do Cechu
Bernardyńskie dożynki
Piknik rodzinny w Czachowie
UWAGA:
Bieżące wiadomości
H. Satur odszedł na emeryturę
18-09-2017, 20:24:36 · Powiat opatowski
Odchodzącego na emeryturę Henryka Satura, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych uroczyście pożegnali wraz ze starostą opatowskim pracownicy. Więcej »
Nowa wieża na kościele w Denkowie
18-09-2017, 20:23:52 · Powiat ostrowiecki
Na kościele parafialnym w Denkowie zamontowano nową wieżyczkę. Wewnątrz niej umieszczono kapsułę czasu, której zawartość będzie stanowiła doskonałe źródło wiedzy o współczesnym Denkowie i parafii. Więcej »
Magicznie w nowy rok szkolny
18-09-2017, 20:22:33 · Ostrowiec
W piątek w Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. Gościem specjalnym wydarzenia był psycholog, trener personalny i iluzjonista Wojciech Napora, który poprowadził warsztaty na temat pozytywnej motywacji oraz urządził widowiskowy pokaz magii. Więcej »
Rodzinnie pożegnali wakacje w Ożarowie
18-09-2017, 20:21:48 · Powiat opatowski
W Ożarowie radni Rady Miejskiej zorganizowali rodzinny piknik na pożegnanie wakacji. Liczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami, darmowe dmuchańce oraz występy artystyczne zespołów młodzieżowych - to tylko niektóre atrakcje festynu, który odbył się na ożarowskim pasażu. Więcej »
Na sportowo powitali jesień
18-09-2017, 20:20:56 · Ostrowiec
W ubiegłą niedzielę na Kolonii Robotniczej odbył się festyn z okazji powitania słonecznej jesieni, zorganizowany przez tamtejszą radę osiedla. Imprezę wypełniło mnóstwo atrakcji, w tym emocjonujące rozgrywki sportowe. Więcej »
Starostwo zabiega o szybki remont drogi wojewódzkiej
18-09-2017, 20:20:05 · Powiat ostrowiecki
W ostrowieckim starostwie gościł dyrektor Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach Damian Urbanowski. Podczas spotkania z wicestarostą Eligiuszem Michem i naczelnikiem Wydziału Dróg Jerzym Wroną rozmawiano między innymi o planowanej inwestycji na drodze wojewódzkiej w Ostrowcu. Więcej »
Kunów dostał pieniądze na szkołę
18-09-2017, 20:19:15 · Powiat ostrowiecki
Budynek szkoły podstawowej w Kunowie będzie zmodernizowany. W ubiegłym tygodniu burmistrz Lech Łodej podpisał umowę na dofinansowanie inwestycji. Więcej »
Przedsiębiorcy garną się do Cechu
18-09-2017, 20:18:26 · Ostrowiec
Ostrowiecki Cech Rzemiosł świętował 255 lat działalności. Z tej okazji zorganizowano wyjątkowe spotkanie, podczas którego podkreślano znaczenie przedsiębiorców i ich wpływ na kształtowanie lokalnej gospodarki. Była to również doskonała okazja do integracji rzemieślniczego środowiska. Wspólnie ze sporą rzeszą ostrowieckich przedsiębiorców, skupionych w Cechu oraz Stowarzyszeniu "Samorządność i Przedsiębiorczość" świętowali parlamentarzyści Andrzej Kryj i Jarosław Rusiecki, wicewojewoda Andrzej Bętkowski, honorowy prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jerzy Bartnik, prezes Stowarzyszenia "SiP" Robert Martynowski, honorowy członek Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, a zarazem honorowy obywatel Ostrowca Zbigniew Pacelt, wicestarosta Eligiusz Mich, prezydent Jarosław Górczyński oraz samorządowcy. Więcej »
Bernardyńskie dożynki
18-09-2017, 20:17:23 · Powiat opatowski
Bernardyńskie dożynki zorganizowali zakonnicy z klasztoru oo. Bernardynów w Opatowie. Była piesza pielgrzymka, procesja z wieńcami, msza dziękczynna, ośpiewanie wieńców i piknik rodzinny. Więcej »
Piknik rodzinny w Czachowie
18-09-2017, 20:16:13 · Powiat opatowski
Mnóstwo zabawy i dobrego humoru czekało w ubiegłą sobotę na mieszkańców Czachowa. Wszystko za sprawą Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Czachów, które zorganizowało piknik rodzinny. Impreza zwieńczyła projekt "Złote Babki Czachowskie". Więcej »
Ćmielów czytał Wyspiańskiego
18-09-2017, 20:15:18 · Powiat ostrowiecki
Stowarzyszenie "Ćmielowiacy" wraz z Ćmielowską Młodzieżą Aktywną włączyli się w akcję Narodowego Czytania. Z ich inicjatywy fragmenty "Wesela" rozbrzmiały w sali widowiskowej Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie. Więcej »
Fotogaleria


Kilka godzin dobrej zabawy w Jacentowie
Hucznie i z przytupem. Jubileusz Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”
Talenty na scenie OOKPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.