rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Wójt zostaje na stanowisku
Powróci życie na Rynek
Kontrolowali salon gier
Projekt wojewódzkiej do poprawki
I Komunia Święta
Żelbeton na szosie
Aleksander Malinowski: Chcę zapeł...
Na Wacha w Ostrowcu za 30zł!
Pary na medal
Po raz drugi do urn
Dwa dni na Ukrainie
UWAGA:
Reklama
Bieżące wiadomości
Powróci życie na Rynek
26-05-2015, 09:20:02 · Ostrowiec
Jak ożywić Rynek?- takie pytanie zadawali sobie mieszkańcy Ostrowca od kilku lat. Betonowa bryła, zepsuta fontanna, brak zieleni i miejsc, gdzie można odpocząć, w żaden sposób nie zachęca do przebywania w tym miejscu. Centralny plac miasta ma się niebawem zmienić. W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięty został konkurs na zagospodarowanie Rynku małą architekturą i zielenią. Mieszkańcy Ostrowca będą mogli wypowiedzieć swoją opinię na temat proponowanych rozwiązań. Więcej »
Kontrolowali salon gier
26-05-2015, 09:15:38 · Ostrowiec
Stalowe sztaby, śruby i specjalistyczne zabezpieczające urządzenia elektroniczne - z tym wszystkim musieli sobie poradzić świętokrzyscy celnicy i policjanci, by przeprowadzić kontrolę automatów do gier w jednym z tzw. salonów gier w Ostrowcu Św. Więcej »
Projekt wojewódzkiej do poprawki
26-05-2015, 08:33:25 · Powiat ostrowiecki
Część uwag zgłoszonych przez ostrowieckich samorządowców i drogowców zostanie uwzględniona w ostatecznym projekcie przebudowy ciągu ulic wojewódzkich w Ostrowcu. Nie udało się przeforsować dwupasmówki na ulicy Bałtowskiej. Więcej »
I Komunia Święta
25-05-2015, 12:22:00 · Ostrowiec
I Komunia Święta w Parafii Świętego Kazimierza w Ostrowcu Św. Więcej »
Żelbeton na szosie
25-05-2015, 11:24:56 · Newsy
Dwie bele żelbetonowe o wadze 15 ton każda spadły z ciągnika siodłowego na drogę w miejscowości Wyszmontów (gmina Ożarów). Droga krajowa 74 była częściowo zablokowana. Więcej »
Aleksander Malinowski: Chcę zapełnić halę KSZO kibicami
25-05-2015, 11:22:24 · Ostrowiec
Drużyna piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. zakończyła debiutancki sezon w I lidze na siódmym miejscu. Duża w tym zasługa trenera Aleksandra Malinowskiego, który objął zespół przed 8. kolejką, po serii niepowodzeń i dymisji Rafała Przybylskiego. Władze klubu są zadowolone z pracy, jaką włożył w poprawę jakości gry ostrowieckiej drużyny doświadczony szkoleniowiec, proponując mu dalszą współpracę. Więcej »
Na Wacha w Ostrowcu za 30zł!
25-05-2015, 11:16:12 · Ostrowiec
Niemiec urodzony w Kazachstanie Konstantin Airich będzie 19 czerwca rywalem byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej czterech federacji (IBF, WBO, IBO i WBA) Mariusza Wacha podczas 10-rundowej walki wieczoru gali boksu zawodowego "Budweld Boxing Night" w Ostrowcu Św. Najtańsze wejściówki kosztują 30 zł. Więcej »
Pary na medal
25-05-2015, 11:09:24 · Ostrowiec
W ubiegłą sobotę w ostrowieckim Urzędzie Stanu Cywilnego jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego świętowali państwo Krystyna i Henryk Baranowie oraz Jadwiga i Kazimierz Leśkiewiczowie, złote gody natomiast obchodzili państwo Barbara i Wiktor Dureczek, Elżbieta i Alfred Michalscy oraz Barbara i Witold Szatan. Z tej okazji dostojni jubilaci odebrali medale, przyznane przez prezydenta RP. Były też kwiaty, życzenia i gratulacje od prezydenta Jarosława Górczyńskiego, kierownika USC Tomasza Góry i najbliższych. Więcej »
Po raz drugi do urn
25-05-2015, 11:04:40 · Newsy
Pierwsi wyborcy pojawili się w lokalach wyborczych zaraz po godzinie 7.00, żeby wziąć udział w drugie turze wyborów Prezydenta Polski. Wszystkie lokale zostały otwarte zgodnie z planem i komisje mogły przystąpić do pracy. Głosujący po opuszczeniu lokali wyborczych chętnie dzieli się swoimi opiniami na temat priorytetów jakimi powinien zająć się nowy prezydent. Więcej »
Dwa dni na Ukrainie
25-05-2015, 11:01:39 · Powiat opatowski
Na Ukrainę wyjechali uczestnicy cyklu "Podróże muzyczno - kulinarne Miodowego Młyna". Ze względu na dużą liczbę bezwalizkowych wycieczkowiczów podróże odbyły się w piątek i sobotę. Więcej »
Pochwały i gratulacje dla strażaków
25-05-2015, 10:53:05 · Ostrowiec
W Ostrowcu strażacy z województwa świętokrzyskiego obchodzili swoje święto. W trakcie uroczystości odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono odznaczenia i akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe. Była defilada oraz pokaz sprzętu strażackiego. Więcej »
Fotogaleria


Pochwały i gratulacje dla strażaków
Dwa dni na Ukrainie
Zagrali dla maluchów i seniorówReklama
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Śmiertelne pobicie
Samobójstwo w tirze
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Polecane
perfumy lista odpowiedników
Wynajem podnośników koszowych
Konto bankowe za darmo
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.