rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Cudowna figura z Gargano gości w ...
Węglarze zadymili boisko
Na bruk z nimi
Trzy stówy korupcji
Tragiczny weekend
Powrót do żywych z kartą zgonu
TOS, SLD i PO razem do wyborów
Wybory wygrał Jarosław Rusiecki
Na ślubnym kobiercu
Fiat zderzył się z ciągnikiem
Trefny spirytus i "fajki" bez akcyzy
UWAGA:
Reklama
Reklama
Bieżące wiadomości
Węglarze zadymili boisko
27-09-2014, 14:19:16 · Ostrowiec
Mecz pomiędzy drużynami KSZO Junior, a Juwentą Starachowice musiał zostać przerwany z powodu gryzącego dymu unoszącego się w pobliżu boiska przy ulicy Kolejowej w Ostrowcu. Zawodnicy nie mogli swobodnie oddychać, a niektórzy nawet dusili się. Zadymienie było tak duże, że sędzia musiał przerwać zawody także z powodu złej widoczności. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że to pracownicy pobliskiego składu węgla w sposób niedozwolony pozbywali się starych kabli oraz płyt wiórowych. Więcej »
Na bruk z nimi
27-09-2014, 14:17:17 · Ostrowiec
Mieszkańcy bloku numer 15 na osiedlu Pułanki przekazali prezydentowi Ostrowca Jarosławowi Wilczyńskiemu petycję, w której domagają się wykwaterowania lokatorów z mieszkań socjalnych znajdujących się na jedenastym piętrze ich wieżowca. Ta sama petycja trafiła już do władz Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zdaniem lokatorów mieszkań własnościowych i spółdzielczych w lokalach na jedenastym piętrze bardzo często dochodzi do libacji alkoholowych, które kończą się awanturami. Część lokatorów twierdzi także, że w mieszkaniach socjalnych lęgną się robaki. Do tych mieszkań w bloku numer 15 wykwaterowane zostały osoby z wyrokami eksmisyjnymi najczęściej z powodu niepłacenia czynszu. Więcej »
Trzy stówy korupcji
16-09-2014, 08:41:47 · Powiat opatowski
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie zatrzymali nietrzeźwego 40-letniego kierowcę, a ten aby uniknąć odpowiedzialności próbował przekupić mundurowych. Teraz odpowie za jazdę na „bani” i przestępstwo korupcyjne, za co grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej »
Tragiczny weekend
15-09-2014, 07:58:18 · Newsy
Tragiczny był to weekend w regionie. Trzy osoby poniosły śmierć. Dwie z nich zginęły w wypadkach drogowych, jedną zabił prąd. Więcej »
Powrót do żywych z kartą zgonu
13-09-2014, 15:16:47 · Powiat opatowski
Lekarz pogotowia ratunkowego z Opatowa stwierdził zgon 81- letniego mieszkańca Maruszowa (gmina Ożarów). Wypisał stosowne dokumenty i odjechał. Po kilkudziesięciu minutach mężczyzna ożył Więcej »
TOS, SLD i PO razem do wyborów
11-09-2014, 10:31:41 · Ostrowiec
Zdzisław Kałamaga jest kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Stowarzyszenia Twój Ostrowiecki Samorząd i Platformy Obywatelskiej w jesiennych wyborach na prezydenta Ostrowca Św. Więcej »
Wybory wygrał Jarosław Rusiecki
08-09-2014, 09:06:48 · Newsy
Dziś rano zwycięzcą wyborów uzupełniających do Senatu był Kazimierz Kotowski z PSL. Wydawało się że po zebraniu wyników z większości komisji kandydat Stronnictwa ma mandat senatora w kieszeni. Przed godz. 9 PKW podała, że 37.38% głosów zdobył Jarosław Rusiecki i to jemu przypadnie fotel w Senacie. Tym samy zmieni fotel poselski na senatorski. Więcej »
Na ślubnym kobiercu
07-09-2014, 10:13:46 · Newsy
W sobotę dziennikarka Wiadomości Świętokrzyskich Beata Siwak ślubowała miłość, wierność i uczciwość małżeńską Karolowi Adamskiemu. Więcej »
Fiat zderzył się z ciągnikiem
06-09-2014, 11:27:21 · Powiat opatowski
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w czwartek w Sobótce (gmina Ożarów), gdzie samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Więcej »
Trefny spirytus i "fajki" bez akcyzy
06-09-2014, 11:26:18 · Powiat ostrowiecki
Ponad 600 litrów trefnego spirytusu i 2300 paczek papierosów różnych marek bez polskiej akcyzy przejęli w czwartek w powiecie ostrowieckim kieleccy celnicy. Więcej »
Dwa promile i za kółko
06-09-2014, 09:34:04 · Powiat opatowski
Prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 32-letni kierowca seata, który w piątek w Iwaniskach na ulicy Opatowskiej uderzył w tył volkswagena. W wyniku wypadku ucierpiał 2,5 roczny chłopczyk, który śmigłowcem został odtransportowany do szpitala. Więcej »
Fotogaleria


Zabawa w Borii
Chwała zwyciężonym
Jubileusz OSP JanikReklama
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Markowska zagrała na weselu...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.