rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Świadkowie wypadku proszeni o kon...
Iłżecka zamknięta dla samochodów
Ukradł siedem prosiaków
Sąd wyleci w powietrze ...
Zmarł w samotności
Baner w krzakach
Prasa stanęła w płomieniach
Kłopoty z rejestracją list
Półnaga na schodach
Bezpłatne badania podczas "Białej...
Pszczelarze zjadą do Bałtowa
UWAGA:
Reklama
Reklama
Bieżące wiadomości
Iłżecka zamknięta dla samochodów
22-08-2014, 18:32:37 · Ostrowiec
W piątek przez kilka godzin zamknięte było skrzyżowanie alei Jana Pawła II oraz ulic Waryńskiego i Iłżeckiej. W sobotę planowane jest wyłączenie z ruchu odcinka ulicy Iłżeckiej, od remontowanego skrzyżowania do wjazdu na parking przy sklepie Groszek. W poniedziałek asfalt będzie kładziony na pozostałej części Iłżeckiej, co spowoduje całkowite zamknięcie ulicy. Więcej »
Ukradł siedem prosiaków
22-08-2014, 14:11:43 · Powiat opatowski
Prawdziwym amatorem wieprzowiny okazał się 38-letni mężczyzna, który w maju i sierpniu tego roku ukradł z gospodarstw rolnych leżących na terenie gminy Tarłów siedem prosiaków. Został zatrzymany w środę. Za tak czyn grozi kara więzienia do pięciu lat. Więcej »
Sąd wyleci w powietrze ...
22-08-2014, 14:09:39 · Ostrowiec
- Dokładnie o godzinie 11.30 w sądzie w Ostrowcu wybuchnie bomba, a budynek wyleci w powietrze – tymi słowami zwrócił się w piątek rano anonimowy mężczyzna, który zatelefonował do pracownika sekretariatu Sądu Rejonowego w Ostrowcu. O tajemniczym telefonie natychmiast zostali powiadomieni funkcjonariusze policji. Na nogi zostały postawione służby ratunkowe. Sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie. Więcej »
Zmarł w samotności
22-08-2014, 10:03:09 · Ostrowiec
Gdy fetor na klatce schodowej był nie do wytrzymania mieszkańcy jednego z bloków na ostrowieckim osiedlu zaalarmowali służby ratunkowe. Za zamkniętymi drzwiami znaleziono ciało mężczyzny. Więcej »
Baner w krzakach
21-08-2014, 19:36:20 · Powiat opatowski
Nieznani sprawcy zerwali w poniedziałek wiszący na ulicy Mickiewicza w Opatowie baner reklamowy jednego z kandydatów do Senatu w zbliżających się wyborach uzupełniających. Dzięki szybkiej akcji straży miejskiej baner został odnaleziony po kilku godzinach. Więcej »
Prasa stanęła w płomieniach
20-08-2014, 18:31:51 · Powiat opatowski
We wtorek po południu w miejscowości Mydłów gmina Iwaniska doszło do niecodziennego pożaru. Spaleniu uległa prasa rolująca słomę. Więcej »
Kłopoty z rejestracją list
20-08-2014, 18:08:05 · Ostrowiec
W ubiegły poniedziałek kandydatka na senatora w wyborach uzupełniających Małgorzata Marenin próbowała w urzędzie miasta zarejestrować kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych w Ostrowcu. Niestety na próbach się skończyło, ponieważ pracownicy wydziału, do którego została skierowana, pracowali jedynie do godziny 14. Kandydatka na senatora musiała z tego powodu pofatygować się do Ostrowca drugi raz. Więcej »
Półnaga na schodach
20-08-2014, 18:05:54 · Ostrowiec
Do inspektora dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił mieszkaniec, że na klatce schodowej bloku przy Sienkiewicza w Ostrowcu leży półnaga, nieprzytomna kobieta. Dla funkcjonariuszy z patrolu interwencyjnego był to sygnał, że mogło dojść do przestępstwa. Opisana przez zgłaszającego sytuacja potwierdziła się. Więcej »
Bezpłatne badania podczas "Białej niedzieli"
19-08-2014, 17:39:21 · Powiat opatowski
W niedzielę, 24 sierpnia w Szpitalu Powiatowym w Opatowie zostanie zorganizowana "Biała niedziela". Podczas tej profilaktycznej akcji zdrowotnej będzie przyjmować mieszkańców powiatu opatowskiego aż 20 lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Organizatorem "Białej niedzieli" jest Starostwo Powiatowe w Opatowie. Jest to akcja, z której naprawdę warto skorzystać, ponieważ bezpłatne badania lekarskie organizowane na tak wysokim poziomie zdarzają się niezwykle rzadko nawet w skali całego kraju. Więcej »
Pszczelarze zjadą do Bałtowa
19-08-2014, 17:35:23 · Powiat ostrowiecki
W najbliższy weekend na terenie bałtowskiego JuraParku odbędzie się siódma edycja Świętokrzyskiego Święta Pszczoły. Imprezę, poświęconą w tym roku promocji apiterapii wypełnią ciekawe wystawy, prelekcje oraz koncerty. Więcej »
Zatrzymany po latach
19-08-2014, 17:30:54 · Powiat opatowski
Aż pięć lat udało się unikać kary za włamanie dokonane w 2009 roku na terenie gminy Sadowie 24 –letniemu mężczyźnie. Więcej »
Fotogaleria


Zabawa w Borii
Chwała zwyciężonym
Jubileusz OSP JanikPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Markowska zagrała na weselu...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Reklama
Reklama

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.