rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Kłopoty z rejestracją list
Półnaga na schodach
Bezpłatne badania podczas "Białej...
Pszczelarze zjadą do Bałtowa
Zatrzymany po latach
Strażnicy ratują zwierzęta
Super festyn w Kaliszanach
Festyn z grupą "Dance"
Wypadł z okna
Premier gościem rolnika
Karambol z ciężarówkami
UWAGA:
Reklama
Reklama
Bieżące wiadomości
Półnaga na schodach
20-08-2014, 18:05:54 · Ostrowiec
Do inspektora dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił mieszkaniec, że na klatce schodowej bloku przy Sienkiewicza w Ostrowcu leży półnaga, nieprzytomna kobieta. Dla funkcjonariuszy z patrolu interwencyjnego był to sygnał, że mogło dojść do przestępstwa. Opisana przez zgłaszającego sytuacja potwierdziła się. Więcej »
Bezpłatne badania podczas "Białej niedzieli"
19-08-2014, 17:39:21 · Powiat opatowski
W niedzielę, 24 sierpnia w Szpitalu Powiatowym w Opatowie zostanie zorganizowana "Biała niedziela". Podczas tej profilaktycznej akcji zdrowotnej będzie przyjmować mieszkańców powiatu opatowskiego aż 20 lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Organizatorem "Białej niedzieli" jest Starostwo Powiatowe w Opatowie. Jest to akcja, z której naprawdę warto skorzystać, ponieważ bezpłatne badania lekarskie organizowane na tak wysokim poziomie zdarzają się niezwykle rzadko nawet w skali całego kraju. Więcej »
Pszczelarze zjadą do Bałtowa
19-08-2014, 17:35:23 · Powiat ostrowiecki
W najbliższy weekend na terenie bałtowskiego JuraParku odbędzie się siódma edycja Świętokrzyskiego Święta Pszczoły. Imprezę, poświęconą w tym roku promocji apiterapii wypełnią ciekawe wystawy, prelekcje oraz koncerty. Więcej »
Zatrzymany po latach
19-08-2014, 17:30:54 · Powiat opatowski
Aż pięć lat udało się unikać kary za włamanie dokonane w 2009 roku na terenie gminy Sadowie 24 –letniemu mężczyźnie. Więcej »
Strażnicy  ratują zwierzęta
19-08-2014, 17:27:49 · Ostrowiec
Psy przywiązane krótkimi łańcuchami do beczek. Sarny biegające po ulicach miasta. Watahy bezpańskich psów, które zagrażają przechodniom. W takich i podobnych interwencjach brali udział funkcjonariusze straży miejskich od początku tego roku. Więcej »
Super festyn w Kaliszanach
17-08-2014, 15:44:19 · Powiat opatowski
Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski zaprezentowało się podczas festynu pod nazwą "Tradycyjnie nowocześni", który odbył się w sobotę w Kaliszanach. W zabawie uczestniczyło kilkaset osób. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i nikt się nie nudził. Bez przerwy na scenie prezentowały się zespoły folklorystyczne, organizowane były konkursy dla dzieci i dorosłych. Swój kunszt prezentowali rzemieślnicy ginących zawodów oraz przedsiębiorcy z branży budowlanej i ogrodniczej. Pogoda dopisała i zabawa była super. Gwiazdą wieczoru był zespół "Baciary", a na scenie zaprezentował się także zespół baletowo – folklorystyczny "Rewia Mirage" ze Lwowa. Więcej »
Festyn z grupą "Dance"
17-08-2014, 15:40:36 · Powiat opatowski
Grupa "Dance" bawiła uczestników festynu, jaki w piątkowe popołudnie zafundowali mieszkańcom Opatowa OOK i GKRPA. Trzeba przyznać, że muzycy stanęli na wysokości zadania i przed zmrokiem porwali uczestników do tańca. Więcej »
Wypadł z okna
15-08-2014, 12:01:17 · Ostrowiec
70-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego wypadł z okna na czwartym piętrze. Mężczyzna nie przeżył upadku. Więcej »
Premier gościem rolnika
13-08-2014, 19:57:27 · Powiat opatowski
W środę na zaproszenie starosty opatowskiego Bogusława Włodarczyka w miejscowości Gierczyce gmina Wojciechowice przebywał wicepremier Janusz Piechociński, który wspólnie ze starostą opatowskim wręczył podziękowania przedsiębiorcom "Z okazji 25- lecia polskiej transformacji -w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki". Więcej »
Karambol z ciężarówkami
13-08-2014, 10:05:56 · Powiat opatowski
We wtorek popołudniu na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Opatów zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Jeden z nich wypełniony był bardzo ciężkim ładunkiem. Więcej »
Z petycją u prezydenta
11-08-2014, 17:39:49 · Ostrowiec
Od 1 września wejdą w życie zmiany, związane z przyjęciem nowej sieci komunikacyjnej w Ostrowcu. Z zaproponowanymi rozwiązaniami nie zgadzają się mieszkańcy os. Pułanki. Uważają, że likwidacja linii nr "27" i nie zapewnienie alternatywnych kursów w kierunku do i z centrum miasta to jawna niesprawiedliwość i dyskryminacja. W poniedziałek złożyli petycję w tej sprawie u prezydenta, prezesa MPK i przewodniczącego Związków Zawodowych spółki. Pod dokumentem podpisało się ponad trzysta osób. Więcej »
Fotogaleria


Zabawa w Borii
Chwała zwyciężonym
Jubileusz OSP JanikPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Markowska zagrała na weselu...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Reklama
Reklama

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.