rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Pamiętają o patronie
Ostrowiecki Browar Kultury z prob...
Na dobry początek jubileuszu
Patriotycznie w gminie Kunów
Umowa podpisana. Będzie DPS w Opa...
Pobity na przystanku
"Nie zmarnowali lata". Turniej o ...
Śpiewająco promują Ostrowiec
Piknik strażacki
Aktorzy dzieciom
Rowerami przez gminę Ćmielów
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Ostrowiecki Browar Kultury z problemami
21-08-2017, 09:22:06 · Ostrowiec
Adaptacja najstarszej części browaru, gdzie mają być zgromadzone zbiory miejskiej biblioteki, opóźnia się. Ściany budynku od strony ulicy Siennieńskiej są w bardzo złym stanie technicznym i wymagają natychmiastowego zabezpieczenia. W przeciwnym razie mogłoby dojść do katastrofy budowlanej. Więcej »
Na dobry początek jubileuszu
21-08-2017, 09:21:01 · Ostrowiec
Od niedzieli w ostrowieckim Muzeum Historyczno-Archeologicznym można oglądać wystawę rysunków Tadeusza Kurka, przedstawiających historyczne stolice Polski. Ekspozycja w Pałacu Wielopolskich stanowi wstęp do obchodów przypadającego w tym roku jubileuszu sześćdziesięciolecia pracy twórczej ostrowieckiego artysty plastyka. Więcej »
Patriotycznie w gminie Kunów
21-08-2017, 09:20:06 · Powiat ostrowiecki
W Kunowie uroczyście świętowano rocznicę "Cudu nad Wisłą". Władze gminy oraz mieszkańcy nie zapomnieli również o inwalidach wojny polsko-bolszewickiej, których upamiętnia pomnik w Kolonii Inwalidzkiej. Więcej »
Umowa podpisana. Będzie DPS w Opatowie
21-08-2017, 09:19:18 · Powiat opatowski
W budynku byłej pralni i kuchni opatowskiego szpitala będzie Dom Pomocy Społecznej. Umowę na wykonanie inwestycji podpisali Jarosław Basak, dyrektor DPS w Zochcinku i Cezary Luzak, właściciel firmy budowlanej "Karoceza" w obecności radnej Rady Powiatu Opatowskiego Anety Bławat. Więcej »
Pobity na przystanku
21-08-2017, 09:17:01 · Ostrowiec
Miejski monitoring nie raz był świadkiem wykroczenia czy przestępstwa na ostrowieckich ulicach. Przypadek brutalnej fizycznej agresji został zarejestrowany w nocy ze środy na czwartek. Więcej »
"Nie zmarnowali lata". Turniej o Puchar Starosty Opatowskiego rozstrzygnięty.
20-08-2017, 16:15:27 · Powiat opatowski
W ubiegłą niedzielę na stadionie KS Tarłów w Wólce Tarłowskiej odbył się finał I Wakacyjnego Turnieju o Puchar Starosty Opatowskiego "Nie zmarnuj lata". Turniej organizowali Starostwo Powiatowe w Opatowie, Klub Sportowy Tarłów oraz Stowarzyszenie "Astra". Więcej »
Śpiewająco promują Ostrowiec
16-08-2017, 07:52:45 · Ostrowiec
Miniony okres to pasmo sukcesów solistek grupy "Perły Ryszarda Góry" z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Dziewczęta wzięły udział w wielu prestiżowych festiwalach i konkursach wokalnych o zasięgu ogólnopolskim, wyśpiewując wysokie miejsca. Ich talent i obycie ze sceną pozwoliły świetnie odnaleźć się w bardzo różnorodnym repertuarze. Umiejętności "Pereł" docenili także profesjonalni artyści, z którymi ostrowczanki niejednokrotnie miały zaszczyt wspólnie koncertować. Więcej »
Piknik strażacki
16-08-2017, 07:51:02 · Powiat ostrowiecki
Jednostka OSP w Ćmielowie wraz ze Stowarzyszeniem "Ćmielowiacy" zorganizowała w piątek piknik dla najmłodszych mieszkańców gminy. Podczas spotkania prezentowano sprzęt strażacki i działania druhów, zachęcając w ten sposób młode osoby do wstępowania w szeregi młodzieżowej jednostki pożarniczej. Więcej »
Aktorzy dzieciom
16-08-2017, 07:50:02 · Ostrowiec
W ostatnim czasie najmłodsi mieszkańcy Ostrowca wzięli udział w kolejnych plenerowych przedstawieniach, wystawionych specjalnie dla nich przez aktorów Teatru Art Re z Krakowa i stołecznego Teatru Lalki "Czarodziej". Więcej »
Rowerami przez gminę Ćmielów
16-08-2017, 07:49:14 · Powiat ostrowiecki
W ubiegłą sobotę odbył się III Rowerowy Rajd Brzóstowski, organizowany przez radnego miejskiego Piotra Małka we współpracy z Dariuszem Bańcerem, Grzegorzem Zielińskim i Rafałem Stanem. Trasę wiodącą przez urokliwe zakątki gminy Ćmielów pokonało 55 uczestników w wieku od 7 do 70 lat. Wśród nich byli goście z Austrii. Więcej »
Harcerze z Opatowa pracują w Majdanie
15-08-2017, 09:43:43 · Powiat opatowski
Trwają prace renowacyjne polskiego cmentarza na Ukrainie w miejscowości Majdan, w które zaangażowali się harcerze hufca ZHP Opatów. Inicjatorem przedsięwzięcia jest starosta opatowski Bogusław Włodarczyk. Więcej »
Fotogaleria


Kilka godzin dobrej zabawy w Jacentowie
Hucznie i z przytupem. Jubileusz Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”
Talenty na scenie OOKPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.