rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Lokatorzy chcą żyć bezpiecznie
Polecaj stronę i wygraj Pizzę z d...
Konkurs - wygraj HTC WP 8S - w ga...
Ze św. Krzysztofem na drodze
Śpiewali po niemiecku
Ostrowczanki w paryskich przedszk...
Powiat walczy o "Koziołka"
Nowoczesne i bezpieczne osiedle
"Bicie piany" w Denkowie
Sąd Rejonowy ponownie w Opatowie
Narkotyki w rynnie
UWAGA:BlogTVfun.pl o telewizji

Reklama
Bieżące wiadomości
Polecaj stronę i wygraj Pizzę z dostawą do domu
15-04-2014, 18:54:48 · Newsy
Wspólnie z pizzerią Primo Pizza organizujemy konkurs w którym do rozdania mamy aż 20 średnich pizz z dostawą do domu. Więcej »
Konkurs - wygraj HTC WP 8S - w gazecie i w Internecie
15-04-2014, 16:43:42 · Newsy
Wspólnie z naszym partnerem biznesowym - firmą HTC organizujemy dla Was drodzy czytelnicy konkursy w których do wygrania są 2 telefony HTC WP 8S.

Więcej »
Ze św. Krzysztofem na drodze
08-04-2014, 18:30:50 · Ostrowiec
Już po raz trzeci w Zespole Szkół nr 2 odbył się konkurs "Ze świętym Krzysztofem na drodze", który ma na celu przede wszystkim propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Więcej »
Śpiewali po niemiecku
08-04-2014, 18:24:56 · Ostrowiec
Czternastu wykonawców wzięło udział w III Międzyszkolnym Festiwali Piosenki Niemieckiej, który odbył się poniedziałek w LO nr I im. St. Staszica. Więcej »
Ostrowczanki w paryskich przedszkolach
08-04-2014, 18:20:27 · Ostrowiec
W dniach 22-29 marca dyrektorki ostrowieckich Przedszkoli Publicznych nr 16 i 12, a jednocześnie członkinie zarządu OMEP - Katarzyna Dryjas oraz Marzena Wójcik - uczestniczyły w wizycie studyjnej w Paryżu, która odbyła się na zaproszenie komitetu francuskiego organizacji. Więcej »
Powiat walczy o "Koziołka"
08-04-2014, 18:07:25 · Powiat ostrowiecki
Powiat ostrowiecki po raz pierwszy w historii ubiega się o nagrodę "Koziołek". Uzyskanie jej jest wyrazem uznania za pracę i zaangażowanie w realizację programu "Bezpieczne Świętokrzyskie". W ubiegłym tygodniu dokonania w zakresie dbania o bezpieczeństwo oceniała komisja konkursowa. Więcej »
Nowoczesne i bezpieczne osiedle
08-04-2014, 18:03:30 · Powiat opatowski
W ekspresowym tempie zostanie przeprowadzona rewitalizacja osiedla Wzgórze w Ożarowie. Burmistrz Majcher w ubiegłym tygodniu podpisał umowę na przekazanie dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego. Zadanie będzie zrealizowane do końca roku. Więcej »
"Bicie piany" w Denkowie
08-04-2014, 17:57:51 · Ostrowiec
Mieszkańcy osiedla Denków najwyraźniej nie są zainteresowani podzieleniem się swoimi problemami z przedstawicielami władz miasta. Na ubiegłotygodniowym spotkaniu było tylko kilkanaście osób. Więcej »
Powiat opatowski
07-04-2014, 20:11:34 · Powiat opatowski
Dzięki decyzji prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz determinacji i walki niektórych samorządowców z terenu powiatu opatowskiego Sąd Rejonowy ponownie zostanie utworzony w Opatowie. Po wielu miesiącach istnienia tak zwanego Wydziału Zamiejscowego sytuacja powróci do stanu sprzed stycznia 2013 roku. Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelę prawa o ustroju sądów powszechnych. To oznacza przywrócenie większości zreorganizowanych sądów wskutek tak zwanej reformy poprzedniego ministra Jarosława Gowina. Projekt zmian do Sejmu wystosował prezydent. Teraz sąd ma być powoływany dla obszaru gmin zamieszkanych przez 50 tysięcy osób, gdzie rocznie wpływa minimum 5 tysięcy spraw. Takie kryterium spełnia sąd w Opatowie. Spór o małe sądy trwał półtora roku. Przeciwko reformie Gowina opowiedziała się cała sejmowa opozycja oraz koalicyjny PSL, który poparł obywatelski projekt ustawy o okręgach sądowych. Jego celem miało być przywrócenie stanu sprzed reformy, ale pod koniec czerwca zeszłego roku zawetował ją prezydent Bronisław Komorowski i jednocześnie skierował do Sejmu własny projekt zmian w ustroju sądów powszechnych, który obecnie pozwoli przywrócić 41 sądów.
Walka samorządowców z Opatowa o przywrócenie Sądu Rejonowego zakończyła się sukcesem.

Więcej »
Newsy
07-04-2014, 20:08:53 · Newsy
Ostrowieccy kryminalni zatrzymali w czwartek 17 - letniego mieszkańca miasta, u którego znaleźli narkotyki. Więcej »
Włostów najlepszy
07-04-2014, 20:06:18 · Powiat opatowski
Tablety, odtwarzacze MP 4, nośniki pamięci, pozycje książkowe - to nagrody, jakie zgarnęli uczestniczy piątkowej Terenowej Gry Patriotycznej – Gloria victis. Edukacyjna zabawa zorganizowana przez LO im. Bartosza Głowackiego w Opatowie była ostatnim elementem szkolnych obchodów 150. rocznicy powstania styczniowego. Więcej »
Fotogaleria


Gala "Miss Wiadomości Świętokrzyskich 2014" i 15-lat działalności gazety
Emocje bokserskie w Ożarowie
Studniówka 2014 w StaszicuPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Markowska zagrała na weselu...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wygraj telefon

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.