rejestracja  przypomnij hasło    

Najświeższe wiadomości
Kapitan na emeryturze
Pułanki bez wody
Skażona woda w basenie
Bal charytatywny w Kunowie
Bryg. Bajerczak Komendantem Powia...
Rekordowy rok inwestycji drogowych
ZACHĘCALI DO CZYTANIA
Odeszli od prezydenta
Stanisław Fiolik odszedł na emery...
Pamiętali o bitwie opatowskiej
Marszałek pod wrażeniem Ostrowiec...
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Pułanki bez wody
26-02-2017, 20:01:29 · Ostrowiec
Całą dobę połowa osiedla Pułanki w Ostrowcu Św. nie miała bieżącej wody. Przyczyną była awaria wodociągu. Mieszkańcy o braku wody powiadomili redakcję Wiadomości, przy czym nie zostawili na Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przysłowiowej suchej nitki. Więcej »
Skażona woda w basenie
26-02-2017, 20:00:52 · Ostrowiec
W wodzie ostrowieckiego basenu w ubiegłym tygodniu wykryto pałeczkę ropy błękitnej. To bardzo niebezpieczna bakteria, która może wywołać wiele schorzeń. W czwartek pływalnia "Rawszczyzna" została zamknięta. MOSiR uważa, że już dziś może zostać ponownie otwarta. Więcej »
Bal charytatywny w Kunowie
26-02-2017, 20:00:08 · Powiat ostrowiecki
W Publicznej Szkole Podstawowej w Kunowie odbył się I Charytatywny Bal. Jego organizatorem była działająca przy szkole Rada Rodziców. Więcej »
Bryg. Bajerczak Komendantem Powiatowym PSP
26-02-2017, 19:58:42 · Powiat opatowski
Bryg. Tomasz Bajerczak został nowym Komendantem Powiatowym PSP w Opatowie. Akt powołania odebrał w ubiegłym tygodniu z rąk st. Bryg. Adama Czajki, Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach. Więcej »
Rekordowy rok inwestycji drogowych
26-02-2017, 19:57:56 · Powiat ostrowiecki
W ubiegłym roku na terenie gminy Waśniów wykonano ponad 18 km dróg w które samorząd zainwestował ponad 5,6 mln zł, z czego ponad 3 mln zł to dofinansowanie ze środków zewnętrznych. Więcej »
ZACHĘCALI DO CZYTANIA
26-02-2017, 19:57:10 · Ostrowiec
Czytelnictwo w Polsce maleje. Prowadzone przez Bibliotekę Narodową badania wskazują, że w 2015 r. zaledwie 37% Polaków miało w ręku książkę. Czytelnictwo spada zwłaszcza wśród osób młodych, ale zwiększa się udział tych, którzy po ukończeniu edukacji nie sięgnęli po żadną książkę - mówi Barbara Bakalarz-Kowalska, jedna z organizatorek piątkowej konferencji "Czy można zachęcić do czytania", na której bibliotekarze i nauczyciele debatowali nad stanem czytelnictwa i przede wszystkim sposobami skutecznej promocji czytelnictwa. Więcej »
Odeszli od prezydenta
26-02-2017, 19:55:14 · Powiat ostrowiecki
Radni Renata Ślusarz -Magiera oraz Mariusz Wesołowski wystąpili z klubu KWW Jarosława Górczyńskiego. Co prawda opuszczenie przez nich szeregów opozycyjnego klubu i poparcie starosty Zbigniewa Dudy nie przesądziło o wynikach głosowania nad odwołaniem, ale na pewno zmieniło układ sił w Radzie Powiatu Ostrowieckiego. Więcej »
Stanisław Fiolik odszedł na emeryturę
26-02-2017, 19:54:21 · Ostrowiec
Po kilkunastu latach kierowania Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ostrowcu dyrektor Stanisław Fiolik odszedł na emeryturę. Więcej »
Pamiętali o bitwie opatowskiej
26-02-2017, 19:53:32 · Powiat opatowski
W 153. rocznicę bitwy opatowskiej i 154. rocznicę wybuchu powstania styczniowego we wtorek odbyły się w Opatowie uroczystości patriotyczne. Mieszkańcy wysłuchali programu artystycznego i złożyli wiązanki kwiatów przed pomnikiem Ludwika Zwierzdowskiego "Topora" w Rynku. Więcej »
Marszałek pod wrażeniem Ostrowieckiego Browaru Kultury
26-02-2017, 19:52:53 · Ostrowiec
W połowie lutego prezydent Jarosław Górczyński podpisał umowę z tarnowską firmą, która wygrała przetarg na budowę Ostrowieckiego Browaru Kultury. W ubiegłym tygodniu w murach browaru gościł marszałek Adam Jarubas, który mógł naocznie przekonać się, jak wielka i znacząca inwestycja będzie realizowana w Ostrowcu. Więcej »
Przygotowania idą pełną parą
26-02-2017, 19:52:02 · Powiat ostrowiecki
Na finiszu są przygotowania do przebudowy DW nr 754 na odcinku od Ostrowca do Czekarzowic. Obecnie wycinane są drzewa wzdłuż drogi i budowane jest jej odwodnienie. Wkrótce rozpoczną się właściwe prace i wprowadzone zostaną objazdy. Więcej »
Fotogaleria


Aleksandra Kępa wygrywa na II Ostrowieckiej Gali Sportu
25. Finał WOŚP w regionie
Brawo KrzczonowicePopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.