rejestracja  przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Przychodnia na Ogrodach zostanie ogrodzona
16-03-2017, 07:14:13 · Ostrowiec · 0 komentarzy · 213 czytań · Drukuj
Przychodnia na Ogrodach zostanie ogrodzonaMieszkańcy bloków na osiedlu Ogrody, stojących w sąsiedztwie przychodni, nie zgadzają się z zakazem przejazdu przez parking koło budynku. Właściciel lecznicy i działki przekonuje, że jest to jego własność i ma do tego prawo. W przyszłości zamierza ogrodzić teren przychodni.
Za przychodnią "Rodzina" na osiedlu Ogrody jest duży parking. Niestety, jak informuje znak ustawiony przy wylocie z ulicy Dziewulskiego oraz od strony garażów, mogą korzystać z niego jedynie pacjenci przychodni. Mało tego, zmotoryzowani mieszkańcy ościennych bloków, którzy mają garaże niedaleko przychodni, nie mogą skracać sobie dojazdu z ulicy Dziewulskiego poprzez parking.
- Nie podoba nam się, że nie można dojechać do garaży. Było bez problemu, teraz trzeba objeżdżać przez środek osiedla- mówili niezadowoleni mieszkańcy podczas zebrania Rady Osiedla "Ogrody".
Obecny na zebraniu starosta Zbigniew Duda zobowiązał się, że powiat wystąpi do spółki "Rodzina", która jest właścicielem budynku i działki, z prośbą, by ta umożliwiła przejazd mieszkańcom.
Tymczasem stanowisko spółki jest jednoznaczne.
- Postawienie znaku zostało uzgodnione z Komisją Bezpieczeństwa. Nie zrobiliśmy tego samodzielnie. Zostało to zrobione, by zapewnić bezpieczeństwo naszych pacjentów, którzy często musieli mijać się z samochodami- wyjaśnił Ryszard Jungiewicz, prezes spółki "Rodzina".
I dodał, że planowane są kolejne działania.
- Jesteśmy właścicielami gruntu, płacimy za niego podatki. Sami również remontujemy parking. Inni użytkownicy uważają, że im się należy miejsce do parkowania. W związku z tym planujemy ogrodzić cały teren przychodni i definitywnie rozwiązać problem- zaznaczył doktor Jungiewicz.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.