rejestracja  przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Świątecznie w Kunowie
18-04-2017, 09:31:39 · Powiat ostrowiecki · 0 komentarzy · 831 czytań · Drukuj
Świątecznie w KunowieWyjątkowo serdeczna atmosfera zagościła na spotkaniu świątecznym w Urzędzie Miejskim w Kunowie. Z zaproszenia władz gminy skorzystało kilkadziesiąt osób.
Pracownicy Urzędu Gminy w Kunowie, dyrektorzy szkół gminnych, kierownicy jednostek, przedstawiciele Rady Miejskiej z jej przewodniczącym Szymonem Pająkiem spotkali się przy świątecznym stole wspólnie z burmistrzem Lechem Łodejem i wiceburmistrz Mariolą Grabowiecką. Z zaproszenia gospodarzy gminy skorzystali również pracownicy szkół specjalnych w Ostrowcu, którzy na co dzień opiekują się dziećmi z gminy Kunów, uczęszczającymi do tych placówek. Była również delegacja działającej od kilku tygodni świetlicy środowiskowej w Kunowie.
- Jest mi niezmiernie miło gościć państwa. To piękny czas, który nas jednoczy. To czas, kiedy możemy się na chwilę zatrzymać, zwolnić, odpocząć od codziennych obowiązków. Życzę wam wszystkim, aby święta były spędzone w miłej rodzinnej atmosferze, w gronie najbliższych- powiedział burmistrz Lech Łodej.
- Życzę radosnych, zdrowych świąt w gronie rodzinnym. Odpoczynku, bo wiemy, że praca w tej chwili w urzędzie jest ciężka. Dziękujemy za pracę, za wyrozumiałość, wzajemny szacunek. Myślę, że te święta będą dla was pełne relaksu i odpoczynku- dodała wiceburmistrz Mariola Grabowiecka.
Do życzeń dołączyli się przewodniczący Rady Szymon Pająk oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marek Bilski.
Barbara Domagała ze stowarzyszenia Rozwoju wsi Chocimów zaprezentowała wiersz o Świętach Wielkanocnych autorstwa Mariana Ośniałowskiego, przedwojennego poety pochodzącego z Chocimowa, a dzieci ze świetlicy środowiskowej podarowały włodarzom piękny świąteczny stroik.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.