przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Sportowa zabawa w Bidzinach
13-06-2018, 20:48:39 · Powiat opatowski · 0 komentarzy · 32 czytań · Drukuj
Sportowa zabawa w Bidzinach

Boisko szkolne w Bidzinach podczas minionego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka zapełniło się po brzegi. Organizatorem festynu był GKS STRAŻAK BIDZINY.
Na miłośników aktywnego spędzania czasu z rodziną w Bidzinach czekał bogaty program. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników festynu znalazł coś dla siebie. Wydarzenie rozpoczęło się przed południem meczem piłki nożnej, rozegranym pomiędzy GKS STRAŻAK BIDZINY i ESTER WOJCIECHOWICE. Po zakończonych rozgrywkach przyszedł czas na turniej piłki nożnej dla najmłodszych. Dużym powodzeniem cieszył się Turniej Żaków, organizowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. Do sportowej rywalizacji stanęły również dziewczyny, które dzielnie walczyły o zdobyte punkty.
Sportowe zmagania to nie jedyne atrakcje dla uczestników niedzielnego wydarzenia w Bidzinach. Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Bidzinach. O słodycze dla najmłodszych zadbała natomiast Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bidzinach. Na milusińskich czekały również wesołe miasteczko, dmuchańce, malowanie twarzy i ozdoby z balonów.  Wśród licznych stoisk prezentował się Zespół Szkół imienia Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie, który przybliżał swoją ofertę edukacyjną oraz dotychczasowe osiągnięcia techniczne. Bogato prezentowało się także stoisko Pasieki Rodzinnej Stępień, gdzie można było zapoznać się ze sprzętem pszczelarskim, zobaczyć tradycyjne ule. Na młodych sportowców  i wszystkich  odwiedzających również czekała miła niespodzianka w postaci przygotowanej lemoniady z miodu i owoców oraz degustacja miodu. Program wydarzenia zakończyły występy artystyczne miejscowej młodzieży i zespołów.
Część oficjalną rozpoczął natomiast Damian Jędrzejewski, radny gminy Wojciechowice, organizator niedzielnego spotkania, który podziękował za tak liczne przybycie oraz za wszelką pomoc w organizacji tego rodzinnego spotkania.
Za popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu podziękował Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, radny Rady Powiatu Opatowskiego, który wyraził również nadzieję, że takie rodzinno - sportowe wydarzenia będą odbywały się coraz częściej. W trakcie tej części sportowej imprezy uhonorowani pucharami i nagrodami zostali również najlepsi zawodnicy i drużyny piłkarskie.
Katarzyna Kaszluga

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem WiadomościPowered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.