rejestracja  przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Musimy mieć też silną ławkę - Walka o utrzymanie nie będzie łatwa
19-02-2011, 15:49:08 · Ostrowiec
Bramkarz KSZO Ostrowiec Św. - Michał Wróbel wiele razy ratował ekipę trenera Czesława Jakołcewicza w trudnych momentach. Nie bez powodu jego osobą zainteresowała się choćby będąca liderem II ligi grupy zachodniej Olimpia Grudziądz, jednak na chwilę obecną mierzący ponad dwa metry zawodnik zostaje w KSZO. W spotkaniach z Górnikiem Łęczna i Startem Otwock ostrowiecki „wieżowiec” miał okazję bronić bramki pomarańczowo - czarnych i zachował w nich czyste konto. Więcej »
Ugandyjczyk nie dla KSZO? - Trzy kolejne kontrakty
19-02-2011, 15:44:46 · Ostrowiec
Na dobre rozpoczęli działacze KSZO Ostrowiec Św. ofensywę dotyczącą podpisywania nowych umów z testowanymi zawodnikami. Trzech kolejnych piłkarzy zasiliło drużynę I - ligowca, by pomóc ekipie trenera Czesława Jakołcewicza utrzymać w mieście zaplecze Ekstraklasy. Więcej »
Ostrowiec
19-02-2011, 15:41:56 · Ostrowiec
22-letnia mieszkanka osiedla Słoneczne w niewyjaśnionych okolicznościach wypadła z okna swojego mieszkania na trzecim piętrze. Z obrażeniami kręgosłupa przebywa w szpitalu. Więcej »
Ostrowiec
19-02-2011, 15:39:44 · Ostrowiec
Środkowy obrońca ostrowieckiego KSZO Daniel Dybiec, zmienił barwy klubowe i od rundy wiosennej sezonu 2010/2011 utalentowany wychowanek pomarańczowo – czarnych będzie występował w zespole Widzewa Łódź, który gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Zawodnik został wypożyczony do łódzkiego klubu na pół roku, jednak jeśli przekona do swoich umiejętności trenerów i działaczy Widzewa, ten właśnie klub będzie miał możliwość pierwokupu piłkarza. Więcej »
Powiat ostrowiecki
19-02-2011, 15:37:06 · Powiat ostrowiecki
O kolejny miesiąc Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie przedłużył wydanie decyzji środowiskowych w sprawie budowy fermy wiatrowej w Drzenkowicach.
Kilka tygodni temu pisaliśmy o kontrowersyjnej inwestycji we wsi Drzenkowice, polegającej na ustawieniu na posesji jednego z mieszkańców czterech wiatraków o łącznej mocy 600 kW. Więcej »
Wódz i pretorianie - Buntownicy odeszli
19-02-2011, 15:33:54 · Ostrowiec
Europoseł Jacek Włoswoicz i senator Grzegorz Banaś po tym jak otwarcie zaatakowali na konferencji prasowej posłankę Beatę Kempę, którą prezes Jarosław Kaczyński mianował na komisarza partii w regionie odeszli ze struktur Prawa i Sprawiedliwości. Więcej »
Ostrowiec
19-02-2011, 15:30:55 · Ostrowiec
Poparzenia, jakich doznał 49 –latek, nie przyczyniły się do jego śmierci.
Pod koniec stycznia pisaliśmy o 49-letnim mieszkańcu Ostrowca, który z objawami duszności trafił do ostrowieckiego szpitala. Mężczyźnie został podłączony aparat tlenowy. Gdy pielęgniarka odeszła do innego pacjenta... Więcej »
Powiat opatowski
19-02-2011, 15:29:05 · Powiat opatowski
Trzej mieszkańcy gminy Ożarów włamali się do pomieszczenia gospodarczego sklepu spożywczego. Wszyscy opuścili areszt po zapłaceniu poręczenia majątkowego. Więcej »
Czekają na decyzję wojewody - Na Żurawiej brodzą w błocie
19-02-2011, 15:17:42 · Ostrowiec
To, czy mieszkańcy ulicy Żurawiej doczekają się wkrótce drogi z prawdziwego zdarzenia, zależy od utrzymania decyzji ZRID, którą obecnie rozpatruje wojewoda. Więcej »
Płatos przejmie akcje KSZO?
11-02-2011, 15:22:59 · Ostrowiec
Drużyna KSZO Ostrowiec Św. przygotowuje się do rundy rewanżowej obecnego sezonu zaplecza Ekstraklasy. Ciężkie treningi mają pomóc w utrzymaniu dla Ostrowca I ligi. Problemów w klubie nie brakuje, jednak wiele wskazuje na to, że dla I - ligowca pojawiło się światełko w tunelu i być może do spółki wejdzie nowy udziałowiec, o którym mówi się od pewnego czasu. Więcej »
Podzielone racje mieszkańców - Spór o antenę
11-02-2011, 13:24:29 · Ostrowiec
Do ostrej wymiany zdań doszło na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym Rady Osiedla „Trójkąt”. Przedmiotem sporu mieszkańców było zamontowanie na dachu bloku nr 20 przy ul. Mickiewicza stacji bazowej jednego z operatorów telefonii komórkowej. Więcej »
Fotogaleria


Lady Pank dał czadu z okazji Dnia Kobiet
Polacy pokonali Białorusinów
Aleksandra Kępa wygrywa na II Ostrowieckiej Gali SportuPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.