rejestracja  przypomnij hasło    
Reklama
Rekrutacja UMCS 2017
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Powiat ostrowiecki
21-03-2011, 15:23:18 · Powiat ostrowiecki
We wtorek przedstawiciele gminy Bałtów spotkają się z reprezentantami miasta i gminy Hrubieszów celem wypracowania warunków umowy o partnerstwie i współpracy. Jest ono konieczne do wspólnego ubiegania się o środki unijne w ramach działania „Promocja i współpraca” programu Rozwoju Polski Wschodniej. Więcej »
Powiat ostrowiecki
21-03-2011, 15:21:14 · Powiat ostrowiecki
Podczas tego weekendu ostrowieccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Więcej »
Sentymentalna podróż Matuszczyka
21-03-2011, 15:17:59 · Ostrowiec
„Brasil” przestrzegał przed magią ostrowieckiego stadionu
Jest spora grupa piłkarzy, którym ostrowiecki klub wiele zawdzięcza, którzy swoją grą przyczynili się do wielu ważnych zwycięstw ekipy pomarańczowo - czarnych. Bez wątpienia jednym z takich zawodników jest Łukasz Matuszczyk, który jeszcze w minionym sezonie bronił barw KSZO, a teraz występuje w zespole Pogoni Szczecin. Nie bez sentymentu wraca jednak do Ostrowca, gdzie zostawił kawałek serca...
Więcej »
"Nowy" napastnik w KSZO II
21-03-2011, 15:11:54 · Ostrowiec
Kolejny sparing rozegrali piłkarze rezerw ostrowieckiego KSZO. Tym razem podopieczni trenera Marcina Wróbla pokonali Powiślankę Lipsko 4:3. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej. Więcej »
Zamykając karnawał otworzyli serca
18-03-2011, 20:04:52 · Ostrowiec
W ubiegłą niedzielę w restauracji „Impresja” odbył się I Bal Charytatywny dla Dzieci zorganizowany przez Centrum Języka Angielskiego „Helen Doron”. Podczas imprezy zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację 15-letniej Natalii Śmieszek chorej na przepuklinę oponowo - rdzeniową. Więcej »
Źle się dzieje w ożarowskiej spółdzielni
18-03-2011, 12:37:46 · Powiat opatowski
Grupa mieszkańców osiedla „Wzgórze” w Ożarowie domaga się zwołania nadzwyczajnego walnego posiedzenia członków spółdzielni mieszkaniowej. Niezadowoleni chcą odwołać tych przedstawicieli w Radzie Nadzorczej, którzy zagłosowali za wprowadzeniem dodatkowej opłaty. Prezes spółdzielni uważa, że jest to atak na zarząd. Więcej »
Szkoły dla stowarzyszenia
18-03-2011, 12:32:13 · Powiat opatowski
Rada Gminy zgodziła się, by szkoły podstawowe w Gierczycach, Wojciechowicach i Stodołach od września były prowadzone przez stowarzyszenie. W jego powstanie zaangażowali się dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz rodzice. Więcej »
Ostrowiec
18-03-2011, 12:28:11 · Ostrowiec
Sytuacja w ostrowieckim MPK nadal jest bardzo trudna. Pod koniec lutego prezydent Jarosław Wilczyński, prezes MPK Magdalena Kołeczek spotkali się z przedstawicielami związków zawodowych. Strony są zgodne, że niezbędna jest współpraca w procesie restrukturyzacji spółki. MPK chce aby gminy dopłacały za utrzymanie komunikacji na ich terenie. W środę odbędą się kolejne negocjacje w tej sprawie. Wszystkie ze stron z niepokojem patrzą w przyszłość, ale chcą konkretnych rozwiązań i działań. Więcej »
Remonty dróg pożądane
15-03-2011, 17:57:14 · Powiat ostrowiecki
Wkrótce rozpocznie się remont drogi powiatowej relacji Ćmielów - Ruda Kościelna - Stoki Stare do granic z gminą Bałtów. To jednak kropla w morzu pożądanych inwestycji drogowych w gminie Ćmielów. Więcej »
Ostrowiec
15-03-2011, 17:47:57 · Ostrowiec
Największą bolączką ostrowieckich spółdzielni mieszkaniowych jest brak mieszkań socjalnych, gdyż nawet jeśli mają sądowe wyroki eksmisji lokatorów, to nie mogą ich wyegzekwować. Drugi problem to narastające zadłużenie mieszkańców wobec spółdzielni, mimo, że te coraz skuteczniej windykują należne im pieniądze. Mieszkańcy których zapytaliśmy o jakość pracy spółdzielni mieszkaniowych w większości twierdzili, że spółdzielnie dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Więcej »
Starostowie o zdrowiu
14-03-2011, 19:18:33 · Powiat opatowski
Przyszłość szpitali powiatowych była jednym z tematów konwentu starostów województwa świętokrzyskiego, który odbył się w Opatowie. Samorządowcy uznali, że konieczna jest spójna polityka w zakresie kontraktowania specjalistycznych usług w poszczególnych lecznicach. Więcej »
Fotogaleria


Talenty na scenie OOK
Lady Pank dał czadu z okazji Dnia Kobiet
Polacy pokonali BiałorusinówReklama
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.