rejestracja  przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Opatów ma budżet - Cięcia w oświacie
28-02-2011, 19:24:19 · Powiat opatowski
Opatowscy radni miejscy jednomyślnie przyjęli budżet. Najwięcej pieniędzy pochłania oświata i tu samorząd poszukał oszczędności. Co prawda obyło się bez likwidacji szkół, ale nauczyciele będą pracować na niepełnych etatach. Jeśli nie zgodzą się na takie rozwiązanie, będą musieli pożegnać się z pracą. Gmina chce w tym roku spłacić prawie 3 mln zł kredytu. Więcej »
Kiedy ktoś się nami zainteresuje - Osadowa 16 pod lupą
28-02-2011, 19:20:22 · Ostrowiec
Pożar łazienki w budynku przy ul. Osadowej 16 w Ostrowcu unaocznił, w jak złych warunkach mieszkają tam ludzie. Zdaniem administracji blok nie może być wyremontowany, bo nie wszyscy lokatorzy płacą czynsz. Więcej »
Podjęli trudną decyzję - Radni za likwidacją szkół
28-02-2011, 19:17:45 · Powiat ostrowiecki
Szkoły podstawowe w Wólce Bałtowskiej i Pętkowicach zostaną zamknięte. Decyzję o likwidacji placówek podjęli na ostatniej sesji radni gminy Bałtów. Więcej »
Ostrowiec
28-02-2011, 19:16:07 · Ostrowiec
Część mieszkańców osiedla Piaski Henryków w Ostrowcu uważa, że zebranie sprawozdawczo-wyborcze do rady osiedla było nieprawomocne. Stosowny list, w którym wyrazili swoje zdanie, wpłynął do Rady Miasta Ostrowca. Komisja Samorządowa Rady Miasta stwierdziła, że protest jest bezzasadny i uznała wybory za ważne. Więcej »
Nakręcą autorski film
28-02-2011, 19:11:24 · Ostrowiec
W ramach projektu realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w partnerstwie z Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości młodzież z ostrowieckich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pozna tajniki produkcji filmowej. Więcej »
Kuchenne inspiracje
28-02-2011, 16:02:19 · Newsy
Karnawałowe szaleństwo trwa! Zaskocz swoich gości i przygotuj w mgnieniu oka coś pysznego, nie spędzając tym samym pół dnia w kuchni.
Jeżeli chcesz zdradzić sekrety Twoich najlepszych przepisów kulinarnych, zapraszamy do podzielenia się nimi z naszymi Czytelnikami. Mogą to być przepisy na dania główne, sałatki, desery, napoje i tym podobne. Najciekawsze z nich opublikujemy. Przepisy wraz ze swym zdjęciem można dostarczać do redakcji „Wiadomości Świętokrzyskie”, os. Słoneczne 14 bądź też pocztą elektroniczną na adres e-mailowy: wiadomoscisw@ostrowiec-sw.pl z dopiskiem „kuchenne inspiracje”.
Więcej »
Justyna Jedlikowska i Edmund Zaręba zwycięzcami XI Plebiscytu na Sportowca i Trenera Roku 2010 [WIDEO]
27-02-2011, 21:24:38 · Ostrowiec
Pod koniec ubiegłego roku redakcja sportowa „Wiadomości Świętokrzyskich” po raz jedenasty zaprosiła Czytelników do zabawy i wyboru najlepszych – ich zdaniem - sportowców i trenerów 2010 roku. Oficjalne rozstrzygniecie plebiscytu odbyło się w sobotę podczas uroczystej Gali Sportowej, która tym razem odbyła się w hotelu „Gromada”. Więcej »
Newsy
24-02-2011, 20:40:22 · Newsy
Reprezentacja Polski Księży zwyciężyła w finale 4:2 (2:1) Chorwację i zastała mistrzem Europy. Bramki zdobyli ks. Marcin Olszewski z Olkusza 2, ks. Edward Giemza z Kielc i ks. Szawan z Sandomierza). Trzecie miejsce zajęła Bośnia i Hercegowina po zwycięstwie nad Portugalią 5:1.
Jaz

Więcej »
Newsy
24-02-2011, 17:41:40 · Newsy
Reprezentacja Polski Księży po zwycięstwie nad Portugalią awansowała finału V Mistrzostw Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Katecheta z opatowskiego liceum, o. Ezechiel Lasota zdobył drugą bramkę dla gospodarzy, pewnie wykorzystując rzut karny.
- To był bardzo trudny mecz. Ze spotkania na spotkanie gramy coraz lepiej i za kilkadziesiąt minut powinniśmy stanąć na najwyższym stopniu podium –powiedział o. Ezechiel Lasota.
Wynik meczu finałowego i komentarz piłkarza w habicie z Opatowa podamy tuż po zakończeniu rywalizacji.
Jaz

Więcej »
Gmina Opatów ma budżet
23-02-2011, 20:18:56 · Powiat opatowski
Radni Rady Miejskiej w Opatowie jednogłośnie przyjęli budżet na ten rok. Dochody zaplanowano w wysokości 26,5 mln zł, a wydatki na 27,1 mln. Tradycyjnie najwięcej pochłonie oświata bo aż 11,1 mln zł. Andrzej Chaniecki, burmistrz Opatowa stwierdził, że budżet jest zrównoważony.
Więcej o budżetowej sesji w poniedziałkowym wydaniu Wiadomości.
Jaz
Więcej »
Powiat opatowski
22-02-2011, 20:17:38 · Powiat opatowski
Reprezentacja Polski Księży awansowała do ćwierćfinału V Mistrzostw Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Polacy z ojcem z Ezechielem Lasotą z klasztoru oo. Bernardynów w Opatowie wygrali z Ukrainą, Słowacją, Hiszpanią. Ulegli Bośni i Hercegowinie. Reprezentant z Opatowa na razie ma na swoim koncie dwie asysty. Więcej »
Fotogaleria


Kilka godzin dobrej zabawy w Jacentowie
Hucznie i z przytupem. Jubileusz Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”
Talenty na scenie OOKPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.