rejestracja  przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Ćmielów bliżej Indii
10-08-2017, 07:47:05 · Powiat ostrowiecki
W ramach projektu Summer Cump, realizowanego przez organizację AISEC Polska we współpracy z ONZ, uczniowie ćmielowskich szkół podstawowych i gimnazjów wzięli udział w wyjątkowych warsztatach, poprowadzonych przez studentów z Indii - Yasha Yadava i Pratyaksha Raturi. Więcej »
Cyrkowcy na podsumowanie projektu
01-08-2017, 15:15:42 · Powiat ostrowiecki
W piątek we wnętrzach "Bałtowskiego Zapiecka" uroczyście podsumowano projekt "Mali odkrywcy na start", realizowany przez gminę Bałtów z udziałem środków unijnych. Uczestnicy przedsięwzięcia obejrzeli specjalny pokaz cyrkowy, a zaangażowani w jego sprawny przebieg przyjęli gratulacje i podziękowania od wójta Andrzeja Jabłońskiego. Więcej »
Krakowscy aktorzy dzieciom
01-08-2017, 15:14:58 · Ostrowiec
W ubiegły piątek najmłodsi mieszkańcy Ostrowca wzięli udział w przedstawieniu "Pan Twardowski", wystawionym specjalnie dla nich przez aktorów Teatru Art Re z Krakowa. Więcej »
W Krzemionkach przywoływali dobrą pogodę
01-08-2017, 15:14:15 · Powiat ostrowiecki
Rytuał Słońca w wykonaniu Drużyny Wojów Wiślanych Krak z Krakowa był największą atrakcją VI edycji Krzemionkowskich Spotkań z Epoką Kamienia. Impreza odbyła się w miniony weekend na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Więcej »
Kodeks bezpiecznych wakacji
01-08-2017, 15:13:26 · Ostrowiec
Blisko 150 dzieci wzięło udział w pikniku pod hasłem "Wakacyjny Kodeks Bezpieczeństwa", zorganizowanym w środę na terenie Parku Miejskiego przez ostrowiecki oddział PCK we współpracy z grupą ratownictwa PCK, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, Komendą Powiatową Policji, Strażą Miejską, "sanepidem" i Lecznicą Rowerową. Więcej »
Ze św. Krzysztofem na drodze
01-08-2017, 15:12:41 · Ostrowiec
We wtorek Kościół wspominał św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących. Podczas nabożeństw w ostrowieckich parafiach modlono się o bezpieczeństwo na drogach i rozsądek zasiadających za kierownicą. Tradycyjnie odbyło się również święcenie pojazdów. Więcej »
Muzyka filmowa w Rynku
01-08-2017, 15:11:46 · Ostrowiec
Największe przeboje muzyki filmowej zabrzmiały w ostrowieckim Rynku. W klimatycznej, plenerowej scenerii zaprezentowały się Chóry Ad Litbitum i św. Marcina z Opatowa oraz soliści i orkiestra rozrywkowa Świętokrzyskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. M. Kubasińskiej pod dyrekcją Zdzisława Staniszewskiego. Więcej »
Święty Florian i marszałek Piłsudski do renowacji
31-07-2017, 19:38:42 · Ostrowiec
Figura świętego Floriana, stojąca na placu przed Urzędem Miasta w Ostrowcu, będzie odnowiona. W najbliższym czasie zyskają nowy blask pomnik Piłsudskiego oraz rzeźby przy USC. Więcej »
Budynek po szkole zawodowej będzie zagospodarowany
31-07-2017, 19:38:03 · Powiat ostrowiecki
Gmina Kunów ma pomysł na zagospodarowanie budynku po szkole zawodowej, który od kilku miesięcy jest niezagospodarowany. Więcej »
Jaki los wierzby?
31-07-2017, 19:37:12 · Ostrowiec
Mieszkańcy Ostrowca bacznie śledzą, co dzieje się podczas remontu ulicy Polnej. Do naszej redakcji zwrócił się mężczyzna, mieszaniec osiedla Słoneczne, który zaniepokoił się losem ogromnej wierzby rosnącej między chodnikiem a ulicą. Więcej »
Lato z posłami
31-07-2017, 19:36:36 · Ostrowiec
W ramach akcji "Lato z Twoim Posłem", która polega na wizytach posłów w różnych miastach i spotykaniu się z mieszkańcami, w czwartkowe popołudnie na ostrowieckim Rynku gościli posłowie Platformy Obywatelskiej Marzena Okła- Drewnowicz i Artur Gierada. Więcej »
Fotogaleria


Kilka godzin dobrej zabawy w Jacentowie
Hucznie i z przytupem. Jubileusz Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”
Talenty na scenie OOKPopularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Boks reklamowy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.