Jerzy Murzyn z rekordowym poparciem

Jerzy Murzyn to rekordzista wyborów samorządowych. Zagłosowało na niego ponad 91 procent uprawnionych do głosowania mieszkańców gminy Bodzechów. Funkcję wójta sprawuje nieprzerwanie od 26 lat i po raz kolejny nie miał żadnego kontrkandydata.

 

- Wynik głosowania przyjąłem z ogromnym wzruszeniem, tym większym, że mimo że byłem jedynym kandydatem, mieszkańcy podjęli wysiłek i poświęcili swój czas, by wziąć udział w głosowaniu. Tak jak obiecałem, argument uzyskania tak wysokiego poparcia będę wykorzystywał z całą premedytacją w staraniach o środki zewnętrzne na dalszy rozwój naszej gminy.

Jestem niezmiernie rad, że mieszkańcy dostrzegają wysiłek wkładany przeze mnie i moich współpracowników w działania zmierzające do tego, by w naszej gminie żyło się i pracowało coraz lepiej- ocenił wójt elekt.

Jerzy Murzyn mówi, że w nowej kadencji postawił sobie za cel dokończenie i rozliczenie wszystkich inwestycji z udziałem funduszu zewnętrznych. A tych realizuje się bądź niebawem zacznie na kwotę niebagatelną, bo aż 80 mln złotych.

- Chcielibyśmy oprócz dalszego unowocześnienia naszych obiektów również pomóc mieszkańcom w pozyskaniu funduszy na przykład na odnawialną energię- zapowiada Jerzy Murzyn. - Oczywiście nie należy pomijać inwestycji drobnych, jak na przykład budowa chodników, które dla mieszkańców są bardzo ważne.

Uwaga wójta skupi się również na tematach związanych z rekreacją, sportem, nie zabraknie imprez plenerowych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

GS


Drukuj