Wiadomosci Swietokrzyskie logo

Sukces ostrowieckich dzielnicowych

Ostrowieccy policjanci z kolejnym sukcesem. Tym razem w konkursie "Dzielnicowy Roku" I miejsce w kategorii Najlepszy Kierownik Rewiru Dzielnicowych zdobył podkom. Ernest Pastuszka, a drużyna z KPP z Ostrowca drużynowo zajęła III miejsce.O sukcesie, przygotowaniach i idei konkursu rozmawiam z laureatem I miejsca podkom. Ernestem Pastuszką oraz jego przełożonym zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji asp. sztab Mirosławem Misztalem.

Przedszkola dyżurują

Ostrowieckie przedszkola, podobnie jak w latach ubiegłych, pełnią wakacyjne dyżury.

Szansa wędrowała po Beskidzie

Obóz wędrowny dla osób niepełnosprawnych po Beskidzie Śląskim to kolejne zadanie, które zrealizowało Stowarzyszenie "Szansa" z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Jubileusz Zespołu Szkół Specjalnych

Niezwykła uroczystość miała miejsce w ubiegły czwartek. Z okazji 25-lecia Zespołu Szkół Specjalnych spotkali się wszyscy dyrektorzy placówki, pracownicy, uczniowie oraz ich rodzice.

Odkryte baseny zapraszają

W piątek uroczyście przeprowadzono odbiór techniczny odkrytych basenów na Rawszczyźnie. Mieszkańcy będą mogli zażywać kąpieli w tym miejscu już pod koniec tego tygodnia.

Szansa w Zakopanem

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej Szansa w Ostrowcu Św. wzięli udział w obozie sportowym dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem.

Ojcowie świętują...

Dzień Ojca to święto, w którym mamy okazję uroczyście okazać wdzięczność Ojcom. W Polsce Dzień Ojca obchodzony jest corocznie 23 czerwca. Choć w Polsce święto ma już kilkudziesięcioletnią tradycję, do tej pory nie dorównało popularnością Dniu Matki. Niemniej z roku na rok coraz więcej Ojców może liczyć nie tylko na życzenia czy gesty, ale i drobne upominki.

Wakacje 2018 z MOSiRem

Na ten moment uczniowie wszystkich szkół czekają cały rok szkolny… Już 25 czerwca rozpoczną się tegoroczne letnie wakacje. Dla dzieci i młodzieży spędzających ten wolny od nauki czas Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim tradycyjnie przygotował wiele atrakcji. Będą zajęcia sportowo – rekreacyjne, turnieje, kursy nauki pływania.

Manifestacja wiary

Po raz trzeci ulicami Ostrowca Świętokrzyskiego przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny.

Reklama

Reklama