Wiadomosci Swietokrzyskie logo

Złodziejska trójka

Ostrowieccy policjanci zatrzymali poszukiwanego 17-latka, który oddalił się z jednego z ośrodków wychowawczych i podejrzewany był o dokonanie szeregu przestępstw i wykroczeń. Nastolatek wpadł w ręce mundurowych przypadkowo po tym, jak szedł po jednej z ulic miasta z 20-letnią kobietą i 26 -letnim mężczyzną podejrzewanymi o kradzież artykułów spożywczych z marketów jednej z sieci na terenie miasta.

TIR wjechał w dom

Jak poinformowała st.kpt Barbara Majdak z ostrowieckiej straży pożarnej 13 lipca 2018r. tuż przed godziną 3 rano do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowcu Św. wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 9 przy ul. Sandomierskiej w Ostrowcu Św.

Wypadek na hucie

Na terenie Celsa Huta Ostrowiec samochód ciężarowy zderzył się z lokomotywą. Na skutek kolizji został rozszczelniony zbiornik paliwowy samochodu. Na szczęście ani maszynista, ani kierowca nie odnieśli żadnych obrażeń.

Śmierć pod kołami ciężarówki

Mieszkanka Opatowa zginęła pod kołami ciężarówki na ul. Sienkiewicza w miniony czwartek.

Nieletni złodziej zatrzymany

Ostrowieccy policjanci zatrzymali poszukiwanego 17-latka, który oddalił się z jednego z ośrodków wychowawczych i podejrzewany był o dokonanie szeregu przestępstw i wykroczeń. Nastolatek wpadł w ręce mundurowych przypadkowo na jednej z ulic miasta z 20-letnią kobietą i 26-letnim mężczyzną podejrzewanymi o dokonanie w minioną środę kradzieży artykułów spożywczych z marketów jednej z sieci na terenie miasta.

Kierował mimo zakazu

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 54-latek, który kierując bez uprawnień fiatem, spowodował kolizję. W miejscowości Sudół mężczyzna, wykonując manewr cofania, wjechał w przydrożny rów. Dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w rejonie jednej z posesji przy trasie W754 w miejscowości Sudół nietrzeźwy kierowca osobowego fiata spowodował kolizję.

Odreagował na... szybach

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 41 - letniego mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie mienia. Nietrzeźwy wandal wybił szyby w jednym ze sklepów na osiedlu Ogrody, bo sprzedawczyni nie chciała sprzedać mu alkoholu.

Kobieta z dopalaczami

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 23-letnią kobietę, która posiadała substancję psychoaktywną, prawdopodobnie tzw. dopalacz.

Zmasowana akcja CBŚP na punkty z dopalaczami

Śledczy z CBŚP i Prokuratury Regionalnej w Białymstoku rozbili kolejną zorganizowaną grupę przestępczą, likwidując przy tym ostatnie działające na terenie kraju sklepy ze śmiercionośnymi substancjami, jakimi są dopalacze. Podczas działań zatrzymano sześć osób i zabezpieczono ponad 2 kg substancji, która zostanie poddana badaniom. Jak się okazało, funkcjonariusze musieli działać bardzo szybko, ponieważ sprzedawcy próbowali pozbyć się dowodów, paląc je w przygotowanych piecach.

Wypadek autokaru z dziećmi

11 czerwca o godzinie 7:40 na drodze krajowej 74 w miejscowości Stodoły (powiat opatowski) doszło do zderzenia autobusu przewożącego wycieczkę szkolną, który poruszał się w kierunku Opatowa, z samochodem ciężarowym jadącym w kierunku Ożarowa. Autobus przewoził 24 uczniów z jednej ze szkół podstawowych w powiecie kraśnickim oraz ich 4 opiekunów.

Tragedia po pasterce - jest akt oskarżenia

Dobiegło końca postępowanie prokuratorskie w sprawie tragedii, jaka miała miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim po pasterce w Boże Narodzenie 2017r., kiedy to dwie kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych. Prowadząca śledztwo Prokuratura Rejonowa w Sandomierzu zakończyła czynności dotyczące wypadku drogowego i skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 23-letniemu Mateuszowi Z. Sprawcy grozi do 12 lat więzienia.

Reklama

Reklama